CallBack


Callback paslauga leidžia Jums esant užsienyje skambinti pigiau. Norėdami paskambinti, iš pradžių Jūs turite surinkti paslaugos numerį. Skambučių centras atmes Jūsų skambutį ir pats perskambins Jums, ir po to, kai atsiliepsite, inicijuojamas sujungimas su pašnekovu, kuriam skambinate. Tai leidžia sutaupyti, nes įeinantys skambučiai visuomet pigesni už išeinančius.

Paslaugos kaina susideda iš kelių dalių ir daugiausia priklauso nuo valstybės, kurioje Jūs ja naudojatės, atsiliepiamų skambučių kainos.

Paslauga gali naudotis visi TeleX tarptautinių skambučių iš mobiliojo telefono paslaugos klientai iš registruotų mobilių telefonų, kurie užsienyje naudojasi roamingo paslauga arba užsienyje įsigiję vietinio mobiliojo ryšio operatoriaus SIM kortelę ir pranešę mums jos telefono numerį, kuris taip pat yra susiejamas su abonento sąskaita.

Pavyzdžiui, naudojantis vieno iš Lietuvos mobiliojo operatoriaus paslaugomis Jungtinėse Amerikos Valstijose, skambučio kaina į Lietuvą yra 4,09 €/min, o atsiliepto skambučio kaina 0,96 €/min. Pasinaudojus Callback paslauga, skambutis į Lietuvą kainuos 0,96€ (sumokėsite mob.ryšio operatoriui už įeinančio skambučio minutę) + 0,03€ (sumokėsite TeleX už perskambinimą į Jūsų numerį) + 0,03€ (sumokėsite Telex, už skambutį Jūsų pašnekovui). Viso pokalbio minutė kainuos 1,12€ arba 72,6% pigiau, nei skambinant tiesiogiai. Tačiau jei būdami JAV įsigysite vietinę SIM kortelę, skambutis į Lietuvą Jums kainuos tik 0,05€ (mob.operatoriui už įeinantį skambutį nemokėsite, Telex sumokėsite 0,02€ už skambutį į jūsų JAV numerį bei 0,03€ už skambutį Jūsų pašnekovui). Tokiu būdu sutaupysite net 98,8%!!!

Siūlome pasinaudojus mūsų siūloma skaičiuokle sužinoti, kiek procentų nuo savo operatoriaus kainos, sutaupytumėte keliaudami ir naudodamiesi mūsų paslauga.

Kiek galiu sutaupyti

EUR

EUR

EUR

Sutaupote: 0%