Fiksuota telefono linija


Aukščiausios kokybės fiksuotojo ryšio IP telefonijos sprendimai Jūsų namams ir verslui bei nemokamas papildomas funkcionalumas (virtualus balso paštas, peradresavimai, skambinančiojo numerio atpažinimas ir pan. ). Taip pat galime perkelti Jūsų turimus numerius iš kitų operatorių tinklų, Jums tereikia turėti interneto prieigą bei IP telefono aparatą arba VoIP adapterį bei įprastą telefono aparatą. Šią įrangą taip galime Jums pasiūlyti įsigyti iš mūsų.

Mokėjimo planai:

FIKSUOTAS1, – Abonentinis mėnesio neprakalbamas mokestis – tik 1.0 Eur  be PVM (1,21 Eur su PVM) – apmokama pagal faktiškai prakalbėtą laiką.

FIKSUOTAS3 – Abonentinis mėnesio neprakalbamas mokestis – tik 3 Eur  be PVM (3,63 Eur su PVM). Suteikiama 300 nemokamų minučių į populiariausius Lietuvos operatorių tinklus.

Už šį mokestį suteikiamas miesto geografinis (miesto kodas 8-5, 8-37, 8-46 ar bet kurio kito Lietuvos miesto kodas) arba Lietuvos negeografinis (8-700) numeris, kuriam taip pat galioja nemokamas papildomas funkcionalumas (virtualus balso paštas, kai paliktos balso žinutės konvertuojamos MP3 formatu ir persiunčiamos tiesiai į Jūsų el.paštą; įvairūs įeinančių skambučių peradresavimai, skambinančiojo numerio atpažinimas ir pan.).

 

Kryptys Kainos €/min.  (be PVM) Kainos €/min.  (su PVM)
Lietuvos fiksuoto ryšio operatoriai (visomis dienomis 00-24 val.) 0,020 0,0242
Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai (visomis dienomis 00-24 val.) 0,020 0,0242

Skambučio sujungimo mokestis 0,01 Eur be PVM / 0,0121 Eur su PVM.

Tarrptautiniai skambučiai apmokestinami kaip ir skambučiai iš mobilaus telefono.